Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Cirkelkomposition, signerad Beck & Jung 1975, numr. 32/40 (T2), etikettmärkt, screentryck på plexi, ca 99x99 cm
Repor, slitage
880157
2021-02-21