Taklampa Carl Fagerlund Orrefors
2021-02-26
880067
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, för Orrefors,glas och mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 58
Smärre slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen