Tord Björklund karmstolar "Klinte"
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TORD BJÖRKLUND, karmstolar 1 par "Klinte" för IKEA, 1900-talets senare del, stomme av förkromat stålrör, sits rygg och armstöd klädda med skinn, sitthöjd ca 38, bredd 65 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fläckar, foder på en fåtölj med kraftigt slitage
879972
Päivämäärä:
2021-02-25