Plafond
2021-02-21
879915
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PLAFOND, 1920/30-tal, 3 ljuspunkter, halvopakt glas, upphängning i mässing, höjd ca 17, diameter 17 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej