Oljemålning
2021-02-25
879865
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Huskroppar,
signerad, olja på duk, ca 94x111 cm