Oljemålning
2021-02-25
879863
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, kopia, olja på duk, ca 85x79 cm