Carborundumetsning James Coignard
2021-02-27
879827
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad, numrerad 56/75, carborundumetsning, oramat blad, bladmått ca 73,5x57, bildmått 67x51 cm