Klubbat för:
7 600 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
CHARLES RENNIE MACKINTOSH, "Hill House 1 Chair", stol, Italien, 1980-tal, Cassina, svartlackerad, sitthöjd 45, höjd 140 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
879805
2021-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner