Fåtöljer rotting
2021-02-23
879772
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, rotting, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, klädsel med fläckar