Linnea Larsson oljemålning
2021-02-27
879701
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Pioner, signerad L Larsson 2019, olja på duk, ca 60x60 cm, oramad