Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
SKÅLAR, 5 st., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, polykrom dekor, diameter ca 9-19 cm
Slitage, den största skålen med fotringsnagg, en av de mindre skålarna med mindre kantretusch
879671
2021-02-23