Ljuskrona rokokostil
2021-03-07
879670
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKONA, rokokostil, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme, behängd med prismor, diameter ca 40 cm, höjd ca 55 cm
Något skev plym, smärre nagg kan förekomma, SAV gartanterar ej funktionen