Lennart Gram oljemålning
2021-02-20
879660
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART GRAM (1910-1996): "Spikarna", signerad Gram, olja på duk, ca 55x50 cm
Utställd enligt uppgift på retrospektiv utställning SAK/Konstakademin 1990