Stig Claesson litografi
2021-02-24
879659
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): ""Sommar", signerad och daterad 1984 samt numrerad 20/200, seriegrafi, ca 45x66 cm