Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
BORD, samtida, Oscar & Clothilde, lackerad metall, stomme i förgylld aluminium, höjd ca 66, diameter 48 cm
Smärre bruksslitage
879652
2021-02-20