Golvlampa 1900-talets mitt
2021-02-24
879619
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt, 3-armad, mässing samt detalj i trä, tygskärmar, höjd ca 152 cm
Slitage, fläckar