Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-02-24
879617
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kristi begabbande, 1800-tal, olja på duk, ca 36x26 cm
Krackelyr