Bägare silver
2021-03-12
879454
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BÄGARE / VAS, silver, invändigt förgylld, höjd ca 20, diameter 18 cm, vikt ca 534 g
Ingår i temaauktionen Selected silver
Bruks och åldersrelaterat slitage