Olle Nordberg
2021-02-20
879447
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Stuga, signerad och daterad Olle Nordberg -37, olja på pannå, ca 35x45 cm
Smärre fläckar