Taklampa
2021-02-23
879406
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1920/30-tal, 1 ljuspunkt, gulfolierad metall samt mjölkvit kupa, höjd ca 75 cm
Slitage, funktionen garanteras ej