Sideboard Borgia Ikea
2021-02-23
879348
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, "Borgia", Ikea, 1950/60-tal, teakfanér, front med 6 lådor, skjutdörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 80, 160x42 cm
Slitage, märken, repor, fläckar