Besticksdelar silver
2021-02-18
879300
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSKNIVAR, 1 par, Moskva 1850, MATSKEDAR, 1 par, gammal fransk, Zethelius Stockholm 1826, BORDSKNIVAR, 3 st, GAFFEL, Sverige 17/1800-tal, silver, vikt 514 g
Knivarna skadade, monogram och slitage