Cahrles Roka oljemålning
2021-02-18
879253
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CHARLES ROKA (1912-1999): Kvinnlig modell, signerad, olja på duk, ca 80x65 cm