Rashid Adgamow oljemålning
2021-02-18
879240
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Fågelgård i byn, med husfåglar#, signerad, daterad a tergo 1999, olja på duk, ca 64x80 cm, oramad