Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): Kustmotiv, signerad Gunnar Wallentin, otydlig datering, 66?, olja på duk, ca 31x65 cm
879213
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här