väggplatta
2021-02-23
879165
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VÄGGPLATTA, glaserat stengods, ansiktsmotiv, osignerad, ca 46X30 cm
Tillverkare med otydlig märkning, bruksslitage med viss krackelering i glasyr