Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
GALLERI STOLEN, stolar, 12 st, 2000-tal, stoppad rygg och sits, klädsel i färgat skinn, sitthöjd ca 45, rygghöjd 90 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, ställvis nötning på klädsel
879112
2021-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner