Lennart Aschenbrenner färglitografi
2021-03-01
879068
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943), Komposition, färglitografi, signerad, daterad -89 samt numrerad 4/125, bildstorlek ca 41,5 x 35,5 cm.
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.