Ljuskrona venetiansk stil
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-tal, 4 ljuspunkter, glasad stomme, dekor av spröt med blommer och blad, höjd ca 70 diameter 65 cm
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, bruksslitage, lagningar, delar saknas
878949
Päivämäärä:
2021-02-22