Angelica Wiik färglitografi
2021-02-18
878838
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 193/290, oramad, ca 58,5x42 cm