Angelica Wiik färglitografi
2021-02-18
878836
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Pleyaderna", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, oramad, 195/290, ca 84x58 cm