Parti silver
2021-02-22
878685
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKEDAR, SMÖRKNIV, mm, silver, 1900-tal, total vikt ca 527 g
Åldersrelaterad slitage, gravyr, repor, bucklor