Oidentifierad konstnär akvarell
2021-02-17
878660
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): "Vera", signerad Hj Alm, daterad 1923, akvarell, bildmått 37x30 cm