OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2021-02-22
878627
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Vårsol", otydligt signerad, olja på pannå, ca 65x80 cm