Sixten Lundbohm oljemålning
Klubbat för:
17 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): husfasader och torn, monogramsignerad, SL, daterad 61? olja på pannå, ca 55x38 cm
Kuntoraportti
878604
Päivämäärä:
2021-02-22