Oidentifierad konstnär skulptur
2021-02-23
878603
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, bemålad gips, höjd ca 32 cm
Nagg, smärre slitage