Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TEXTIL, innerväg till Beduintält, 1920-tal, Agadir, Nordafrika, siden, föreställande med 10 portar, ca 5.5 m lång, 1,4 m hög
Mindre skador
878430
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här