Golvlampa
Avslutad
2021-02-22
878260
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, Italien, 1900-tal, mässing, fotplatta i marmor, höjd ca 170 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen