Oidentifierad konstnär 1800-tal
2021-02-21
878145
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Möjligen föreställande Söderköping, olja på duk, a tergo med påskrifter, ca 55x33 cm
Slitage, krackelyr, retuscher, duken med hål