Tamburmajor
2021-02-19
878102
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAMBURMAJOR, 1900-tal, metall, höjd ca 180 cm, senare bemålning
Slitage, senare bemålning