Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Skärgårdmotiv, signerad och daterad Rikard Lindström 1913, olja på duk, 100x138 cm
Pannå något lös i ramen
877717
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här