Olle Hjortzberg akvarell
2021-02-16
877672
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Landskap från Kummelnäs, signerad och daterad Kummelnäs 3 Aug 1935, akvarell, ca 36x50 cm