Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets början, mässing, godronnerad, på tre fötter dekorerad med vinrankor och dionyssos, höjd ca 25 cm, diam 28 inkl hänklar.
Bruksslitage
877654
2021-02-15