Tallrikar Kina 1700-tal
2021-02-19
877589
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TALLRIKAR, 27 st, Kina, 1700-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, diameter ca 20-23 cm
Skador, lagningar, sprickor, naggar