Gemla stolar
2021-02-22
877474
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEMLA, stolar, 9 st, stomme i betsad bok, skinnklädda, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm
PROVENIENS:
Unik modell framtagen för Hotel Rival, Stockholm
Bruksslitage