Kopparsköld
2021-02-21
877411
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPARSKÖLD, föreställande Gustav II Adolf, stämplad Bengtsson Lund 1888, diameter ca 54 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Smärre slitage