Sven X:et Erixson litografi
2021-02-15
877387
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Herdinna med fårahjord", litografi, signerad och numrerad 82/250
ca 36x43 cm