Bordslampa
2021-02-19
877272
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, skärm i emaljerad plåt och fot i gjutjärn, höjd ca 46 cm
ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis färgbortfall