Tallrikar Kina 1700-tal
2021-02-16
877176
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 5 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 22-23 cm
Enstaka nagg och sprickor