Angelica Wiik
2021-02-15
877109
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Tårtdax", signerad Angelica Wiik, E. A., litografi med glitter, bladmått ca 42x30 cm, ej inramad